Informacja dla użytkowników programu 'Fit Faktura'

Nie jesteśmy producentem programu 'Fit Faktura'.

Jeżeli jesteś w stanie zaakceptować opłatę za używanie programu na poziomie 7,50 zł netto miesięcznie(płatne rocznie), to proponujemy Ci przejście na program HM - Handel i Magazyn, bardzo podobny w obsłudze do programu 'Fit Faktura'.
Program ten potrafi zaimportować twoje dane, jeżeli używasz programu 'Fit Faktura' w wersji 7.2 lub wyższej. Jeżeli używasz programu w wersji niższej niż 7.2 prosimy o kontakt.
Minimalne wymagania systemowe: 'Windows Vista' lub nowszy.

Instalacja programu przebiega dwuetapowo.
1. Wymagane składniki - pobierz plik instalacyjny wymaganych składników.
2. HM - Handel i Magazyn - pobierz plik instalacyjny programu.

Po zainstalowaniu program będzie działał przez 30 dni bez aktywacji, umożliwiając zapoznanie się z jego możliwościami, po tym okresie wymagane jest wykupienie subskrypcji.
Jeżeli zdecydujesz się wykupić subskrypcję przejdź do Sklepu, wyślij e-mail na adres biuro@pro-cent.pl lub skontaktuj się z jednym z naszych Przedstawicieli.

Uwaga!
W programie można wygenerować 'Jednolity Plik Kontrolny' JPK VAT (moduł JPK), który wszyscy podatnicy vat będą musieli wysyłać do 'Ministerstwa Finansów' w formie elektronicznej, począwszy od 1 stycznia 2018 roku. Obecnie obowiązek ten dotyczy tylko dużych i średnich firm.

Możliwości podstawowej subskrypcji programu HM - Handel i Magazyn, na które warto zwrócić uwagę:
  • Używanie bazy GUS - po wpisaniu NIP-u lub REGON-u program uzupełnia pozostałe dane klienta z bazy GUS, lub dla kontrahentów zagranicznych z bazy VIES.
  • Informacja o stanie produktu.
  • Dowody kasowe KP i KW oraz raporty kasowe.
  • Kontrola zobowiązań i należności ze szczegółową informacją o zapłacie za każdy dokument.
  • Faktura zaliczkowa i końcowa.
  • Miesięczna numeracja dokumentów - możliwa do ustawienia na początku każdego roku.

Program HM - Handel i Magazyn ma budowę modułową. W dowolnym momencie używania programu, można dokupić wymagany moduł bez potrzeby instalacji nowej wersji programu.